pánske, 0AX4145S,
*-25 % s kódom: AD
57
Oslávte s nami ANSWEAR DAYS!
Oslávte s nami ANSWEAR DAYS!
Viac
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní
Slnečné okuliare Armani Exchange
- Dodávame s ochranným balením.
- Tvar rámu: obdĺžnikový.
- UV filter 400 poskytuje maximálnu ochranu pred slnečným žiarením.
- Šírka okuliarov: 145 mm.
- Šírka očnice: 55 mm.
Vlastnosti produktu
Tvar rámov
obdĺžnikové
Typ objektívu
zrkadlový
Vzor rámu
hladký
Údaje o produkte
Kód výrobcu
0AX4145S
Farba
modrá
Značka
Armani Exchange
ID produktu
99KK-OKM0IF_50A
Zloženie
Plast
Technické údaje
Polarizácia:
nie
Podobné produkty
Objavte produkty Armani Exchange
*-15 % s kódom: AD
Slnečné okuliare Armani Exchange pánske
*-15 % s kódom: AD