Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein

Šortky s prímesou ľanu Calvin Kleinčierna farba, vysoký pás, K20K208380

-32%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 139,90 € -32%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 € -32%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Šortky s prímesou ľanu Calvin Klein

Šortky z kolekcie Calvin Klein. Model vyrobený z tenkej, nepružnej tkaniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom lyocellu.
- Lyocell je drevocelulózové vlákno, ktoré sa vyrába v trvalo udržateľnom výrobnom procese bez použitia toxických látok.
- Model so zvýšeným pásom a zapínaním na zips, gombík a háčik.
- Elastický pás zabraňuje skĺznutiu pri pohybe.
- Vpredu dve zasúvacie vrecká.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Hladký textil.
- Šírka pása: 36 cm.
- Šírka bokov: 46 cm.
- Výška pása: 31 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 28 cm.
- Šírka nohavice: 30 cm.
- Vonkajšia dĺžka nohavíc: 44 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 36.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na háčiky, na gombík
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
K20K208380
Farba
čierna
Značka
Calvin Klein
ID produktu
PPYA-SZD0FO_99X
Zloženie
70 % Lyocell, 30 % Ľan
Strih
Driek:
vysoký pás
Strih:
regular fit
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť 36
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
Šortky Calvin Klein
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein teplákové šortky dámske bavlnené čierne high waist LV00Q61153
Calvin Klein teplákové šortky dámske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Marciano by Guess elegantné šortky dámske s bavlnou SUNNY čierne G6GD10 W1893
Marciano by Guess elegantné šortky dámske s bavlnou SUNNY
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Morgan elegantné šortky dámske čierne high waist SHRIS.F
Morgan elegantné šortky dámske
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Levi's 94 BAGGY SHORT čierna farba, jednofarebná, vysoký pás, 001JO
Rifľové krátke nohavice Levi's 94 BAGGY SHORT
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Asics šortky dámske čierne high waist 2032D266
Asics šortky dámske
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Ellesse dámske, čierna farba, vzorované, vysoký pás
Šortky Ellesse
Aktuálna cena:
23,45 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Superdry dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás
Šortky Superdry
Aktuálna cena:
34,49 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Salomon SHKout čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, LC2452300
Tréningové šortky Salomon SHKout
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky The Kooples dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás
Šortky The Kooples
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky adidas dámske, čierna farba, s nášivkou, vysoký pás,  IP1569
Šortky adidas
Aktuálna cena:
17,45 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
Bežecké šortky Asics Core Sprinter
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky IRO čierna farba, s nášivkou, vysoký pás, WF30OCRESIA
Bavlnené šortky IRO
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-21%
Ľanové šortky Medicine dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás
Ľanové šortky Medicine
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Karl Kani dámske, čierna farba, s nášivkou, vysoký pás
Šortky Karl Kani
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistické šortky Haglöfs L.I.M Fuse II čierna farba, jednofarebná, stredne vysoký pás, 607710
Turistické šortky Haglöfs L.I.M Fuse II
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-41%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky s prímesou vlny Elisabetta Franchi dámske, čierna farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, SH00352E2
Šortky s prímesou vlny Elisabetta Franchi
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Patrizia Pepe bermudy dámske s bavlnou čierne high waist
Patrizia Pepe bermudy dámske s bavlnou
239,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
AllSaints šortky dámske rifľové HEIDI čierne high waist W057EE
AllSaints šortky dámske rifľové HEIDI
159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Guess YARROW dámske, čierna farba, s nášivkou, vysoký pás, V5GD14 KCRU2
Šortky Guess YARROW
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športové krátke nohavice Salomon WAYFARER EASE čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, LC2749400
Športové krátke nohavice Salomon WAYFARER EASE
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Puma Train Strong čierna farba, vzorované, vysoký pás, 525042
Tréningové šortky Puma Train Strong
Aktuálna cena:
23,49 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Hummel čierna farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, 219220
Bavlnené šortky Hummel
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB šortky dámske ľanové čierne high waist
Answear.LAB šortky dámske ľanové
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Desigual LACE dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 24SWPW21
Šortky Desigual LACE
Aktuálna cena:
59,95 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Asics čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 2012D443
Tréningové šortky Asics
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Abercrombie & Fitch dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, KI149-5087
Šortky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 40,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puma športové šortky dámske Puma Strong Cross čierne low waist 528497
Puma športové šortky dámske Puma Strong Cross
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Performance športové šortky dámske čierne high waist LVGWS6S802
Calvin Klein Performance športové šortky dámske
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 55,99 €