Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Kurt Geiger London
5.0

Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker béžová farba, 4396043069

*-25 % s kódom: SALE
209,90 €
Farba: béžová
Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker ružová farba, 4396057069
Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker béžová farba, 4396043069
Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker hnedá farba, 4396043609
Kožené tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker strieborná farba, 4396019109
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-25 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA zľavy v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker

Športová obuv z kolekcie Kurt Geiger London vyrobená z kombinácie textilného materiálu, imitácie semišu a ekologickej kože. Model s gumovou podrážkou, ktorá je odolná voči poškodeniu.
- Zaoblená, jemne spevnená špička.
- Vystužený opätok stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Komfortné vnútro.
- Ploché šnúrky eliminujú tlakové body na klenbe chodidla, zaisťujú dobré padnutie a pohodlie pri nosení.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
plochá
Špička
vystužená
Údaje o produkte
Kód výrobcu
4396043069
Farba
béžová
Značka
Kurt Geiger London
Výrobca

KURT GEIGER LIMITED
24 Britton Street, London EC1M 5UA, UK
help@kurtgeiger.com

ID produktu
PPY2-OBD0I9_80X
Zloženie
Zvršok: Syntetická látka, Textil
Vnútro: Syntetická látka
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Kurt Slim Runner tenisky dámske kožené béžové 5613515219
Kurt Geiger London Kurt Slim Runner tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Kurt Geiger London Kurt Runner béžová farba, 5064348219
Kožené tenisky Kurt Geiger London Kurt Runner
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Kurt Geiger London Southbank Tag béžová farba, 9564313289
Semišové tenisky Kurt Geiger London Southbank Tag
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky adidas Originals SL 72 Og béžová farba, IH9169
Kožené tenisky adidas Originals SL 72 Og
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger TH CHIC CUPSOLE tenisky dámske béžové FW0FW09106
Tommy Hilfiger TH CHIC CUPSOLE tenisky dámske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Asics GEL-1130 béžová farba, 1202A164.125
Tenisky Asics GEL-1130
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste Side Low Sneakers tenisky dámske béžové 51SFA0125
Lacoste Side Low Sneakers tenisky dámske
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 béžová farba, 804P04916001
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
United Nude Bull Sporty tenisky dámske béžové 1089994716
United Nude Bull Sporty tenisky dámske
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky K-Swiss SI-18 RIVAL 99079.103.M
Tenisky K-Swiss SI-18 RIVAL
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 88,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Skechers BOBS SQUAD CHAOS tenisky dámske béžové 117248
Skechers BOBS SQUAD CHAOS tenisky dámske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Originals Gazelle Bold tenisky dámske béžové IH6791
adidas Originals Gazelle Bold tenisky dámske
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Vagabond Shoemakers CODY sneakers dámske semišové béžové 5944-149-08
Vagabond Shoemakers CODY sneakers dámske semišové
109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger BELLA SNEAKER LEATHER tenisky dámske kožené béžové FW0FW09495
Tommy Hilfiger BELLA SNEAKER LEATHER tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98,90 €
Crime London NEW ELEVATE sneakers dámske semišové béžové 23750AA9
Crime London NEW ELEVATE sneakers dámske semišové
188,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Pepe Jeans KIMI GLAM dámske, béžová farba, PLS60042
Tenisky Pepe Jeans KIMI GLAM
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Steve Madden Asiel béžová farba, 11005159
Tenisky Steve Madden Asiel
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste Baseshot Leather Sneakers tenisky dámske kožené béžové 51SFA0195 18C
Lacoste Baseshot Leather Sneakers tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS W béžová farba, IG0344,
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS W
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS B Icon tenisky dámske béžové 50569213.275
BOSS B Icon tenisky dámske
Aktuálna cena:
178,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 198,90 €
-25%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani béžová farba, AF19525.7X000383.MZ202
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 269,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 215,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky AllSaints Louise High Top béžová farba, W061FE
Kožené tenisky AllSaints Louise High Top
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 228,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste Aura Club Leather Sneakers tenisky dámske kožené béžové 50SFA0145 AI9
Lacoste Aura Club Leather Sneakers tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma Speedcat Go Wns tenisky dámske béžové 403589
Puma Speedcat Go Wns tenisky dámske
Aktuálna cena:
68,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Iceberg ICB-One tenisky dámske Béžové ID21370X
Iceberg ICB-One tenisky dámske
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Tenisky Veja Venturi Alveomesh béžová farba, VT0102257
Tenisky Veja Venturi Alveomesh
199,90 €
Tenisky Sorel CALLSIGN MULE béžová farba, 2180921165
Tenisky Sorel CALLSIGN MULE
169,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Steve Madden Boomer béžová farba, SM11003420
Tenisky Steve Madden Boomer
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste BACKCOURT tenisky dámske kožené béžové 48CFA0001 18C
Lacoste BACKCOURT tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Objavte produkty Kurt Geiger London
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Kurt Slim Runner tenisky dámske kožené béžové 5613515219
Kurt Geiger London Kurt Slim Runner tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Kurt Geiger London Kurt Runner béžová farba, 5064348219
Kožené tenisky Kurt Geiger London Kurt Runner
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Kurt Geiger London Southbank Tag béžová farba, 9564313289
Semišové tenisky Kurt Geiger London Southbank Tag
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Kurt Geiger London Kurt Knit Sock Runner Dr čierna farba, 5372000609
Tenisky Kurt Geiger London Kurt Knit Sock Runner Dr
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Kurt Geiger London Southbank Footy Mult sneakers dámske kožené viacfarebné na platforme 5853469109
Kurt Geiger London Southbank Footy Mult sneakers dámske kožené
229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Kurt Runner tenisky dámske viacfarebné športové 5064357069
Kurt Geiger London Kurt Runner tenisky dámske
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Kurt Geiger London Southbank Tag sneakers dámske viacfarebné 9564386669
Kurt Geiger London Southbank Tag sneakers dámske
209,90 €
-18%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London Islington Sneaker tenisky dámske kožené ružové 4396057209
Kurt Geiger London Islington Sneaker tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Kurt Geiger London Kurt Runner sneakers dámske viacfarebné 5613469619
Kurt Geiger London Kurt Runner sneakers dámske
309,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Islington Mary Jane dámske semišové tenisky ružové 5597657629
Kurt Geiger London Islington Mary Jane dámske semišové tenisky
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Kurt Geiger London Southbank Tag sneakers dámske kožené hnedé 9564335719
Kurt Geiger London Southbank Tag sneakers dámske kožené
209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Southbank Tag tenisky dámske fialové 9564395629
Kurt Geiger London Southbank Tag tenisky dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Kurt Geiger London Kurt Bead Slim Runner sneakers dámske kožené ružové 5853096129
Kurt Geiger London Kurt Bead Slim Runner sneakers dámske kožené
249,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London Islington Sneaker dámske kožené tenisky hnedé 4396031219
Kurt Geiger London Islington Sneaker dámske kožené tenisky
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Kurt Geiger London Islington Pom Pom Pump zlatá farba, 5377765209
Tenisky Kurt Geiger London Islington Pom Pom Pump
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Kurt Geiger London Southbank Footy White/Blk sneakers detské kožené biele na platforme 5853413129
Kurt Geiger London Southbank Footy White/Blk sneakers detské kožené
229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London Kurt Crystal Runner tenisky dámske viacfarebné 5371557029
Kurt Geiger London Kurt Crystal Runner tenisky dámske
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
Kurt Geiger London Islington Sneaker sneakers dámske viacfarebné 4396086669
Kurt Geiger London Islington Sneaker sneakers dámske
209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Islington Fringe Sneaker tenisky dámske kožené zelené 5377933209
Kurt Geiger London Islington Fringe Sneaker tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Kurt Geiger London Chelsea Crystal Tag Dr čierna farba, 3941400629
Tenisky Kurt Geiger London Chelsea Crystal Tag Dr
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-29%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Kurt Geiger London Laney Bow čierna farba, 31566689
Tenisky Kurt Geiger London Laney Bow
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Kurt Geiger London Kurt Crystal Knit Dr čierna farba, 5371600609
Tenisky Kurt Geiger London Kurt Crystal Knit Dr
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Kožená obuv Kurt Geiger London Laney Eye biela farba, na platforme, 8487310109
Kožená obuv Kurt Geiger London Laney Eye
164,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London Southbank Tag tenisky dámske hnedé 9564336629
Kurt Geiger London Southbank Tag tenisky dámske
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Kurt Geiger London Islington Sneaker sneakers dámske semišové čierne 4396039029
Kurt Geiger London Islington Sneaker sneakers dámske semišové
209,90 €