Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
La Mania
5.0

Tepláky La Mania RICO hnedá farba, jednofarebné, RICO

97,99 €
Farba: hnedá
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tepláky La Mania RICO

Tepláky z kolekcie La Mania. Model vyrobený z pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom bavlny.
- Nohavice mierne vypasované okolo bokov.
- Zúžené nohavice neprekážajú v pohybe.
- Elastický pás v páse a dodatočná regulácia šírky pomocou šnúrok, ktorá zabraňuje skĺznutiu pri pohybe.
- Dve bočné vrecká.
- Nohavice sú zakončené pohodlnými, elastickými manžetami.
- Tenká, elastická pletenina.
- Šírka pása: 34 cm.
- Šírka bokov: 49 cm.
- Výška pása: 32 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 16 cm.
- Šírka nohavice: 28 cm.
- Vonkajšia dĺžka nohavíc: 104,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 36.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
bez zapínania
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
RICO
Farba
hnedá
Značka
La Mania
ID produktu
9BYH-SPD1B8_89X
Zloženie
90 % Bavlna, 10 % Polyester
Strih
Driek:
regular waist
Typ nohavíc:
zúžené
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Velúrové tepláky Liu Jo hnedá farba, vzorované, TF5111.J4955
Velúrové tepláky Liu Jo
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma teplákové nohavice dámske Always on hnedé high waist 629797
Puma teplákové nohavice dámske Always on
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky Twinset hnedá farba, jednofarebné, 252TP3408
Tepláky Twinset
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 190,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 95,45 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani teplákové nohavice dámske s modalom hnedé regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani teplákové nohavice dámske s modalom
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky adidas Originals Essentials hnedá farba, jednofarebné, KC9135
Tepláky adidas Originals Essentials
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tepláky adidas Originals Essentials hnedá farba, jednofarebná, KC9071
Bavlnené tepláky adidas Originals Essentials
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky adidas Originals hnedá farba, jednofarebné, KC9136
Tepláky adidas Originals
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
MSGM teplákové nohavice dámske vlnené hnedé high waist 4141MDP190.267757
MSGM teplákové nohavice dámske vlnené
344,90 €
Columbia nohavice cargo dámske s bavlnou Aldermore hnedé high waist 2135281
Columbia nohavice cargo dámske s bavlnou Aldermore
58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
P.E Nation teplákové nohavice dámske Triumph hnedé high waist 262P024
P.E Nation teplákové nohavice dámske Triumph
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tepláky Pinko hnedá farba, jednofarebné, 105508 A2RB
Bavlnené tepláky Pinko
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky Guess BRITNEY ružová farba, s nášivkou, V2YB15 KB3P2
Tepláky Guess BRITNEY
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 52,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma teplákové nohavice dámske Piping Relaxed Woven hnedé high waist 634559
Puma teplákové nohavice dámske Piping Relaxed Woven
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
adidas Originals teplákové nohavice dámske Firebird hnedé high waist KT2144
adidas Originals teplákové nohavice dámske Firebird
79,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky BOSS Edarea hnedá farba, jednofarebné, 50548633
Tepláky BOSS Edarea
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess teplákové nohavice dámske OLYMPE hnedé high waist V4YB07 KCAY2
Guess teplákové nohavice dámske OLYMPE
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste zvonové nohavice dámske hnedé high waist XF9313
Lacoste zvonové nohavice dámske
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky Guess MARLENE hnedá farba, jednofarebná, V6RB10 KCYF2
Tepláky Guess MARLENE
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 107,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice adidas Originals HF6770 dámske, hnedá farba, s nášivkou
Nohavice adidas Originals HF6770
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Performance nohavice dámske hnedé KD0266
adidas Performance nohavice dámske
Aktuálna cena:
47,90 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess teplákové nohavice dámske s modalom OLYMPE hnedé high waist V6YB18 K4315
Guess teplákové nohavice dámske s modalom OLYMPE
89,90 €
Medicine teplákové nohavice dámske s modalom hnedé high waist
Medicine teplákové nohavice dámske s modalom
34,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tepláky MUNTHE BOUD hnedá farba, s nášivkou, 261145026167
Tepláky MUNTHE BOUD
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Medicine teplákové nohavice dámske hnedé
Medicine teplákové nohavice dámske
37,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športové nohavice Columbia Pinetown Canyon hnedá farba, jednofarebné, 2155911
Športové nohavice Columbia Pinetown Canyon
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans teplákové nohavice dámske s bavlnou hnedé high waist LV047B235G
Calvin Klein Jeans teplákové nohavice dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma teplákové nohavice dámske Always on hnedé high waist 629797
Puma teplákové nohavice dámske Always on
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice adidas Originals HF6772 dámske, hnedá farba, jednofarebné
Nohavice adidas Originals HF6772
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky Guess OCTAVIA hnedá farba, s nášivkou, V5BB23 KCX22
Tepláky Guess OCTAVIA
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
Objavte produkty La Mania
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania teplákové nohavice dámske AXEL béžové high waist
La Mania teplákové nohavice dámske AXEL
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky La Mania SOUL.3 zelená farba, s potlačou, SOUL.3
Tepláky La Mania SOUL.3
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
Tepláky La Mania RIDGE šedá farba, RIDGE
Tepláky La Mania RIDGE
97,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania teplákové nohavice dámske s bavlnou ružové high waist
La Mania teplákové nohavice dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*-25 % s kódom: SALE
La Mania teplákové nohavice dámske s viskózou MERCE čierne high waist MERCE
La Mania teplákové nohavice dámske s viskózou MERCE
97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania teplákové nohavice dámske CALEB čierne high waist
La Mania teplákové nohavice dámske CALEB
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania legíny dámske s viskózou TONIC čierne high waist
La Mania legíny dámske s viskózou TONIC
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania zvonové nohavice dámske s viskózou čierne high waist JAKE
La Mania zvonové nohavice dámske s viskózou
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Legíny La Mania čierna farba, jednofarebné, CARE
Legíny La Mania
85,99 €
-25%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice La Mania DEVIN dámske, červená farba, rovné, vysoký pás, DEVIN
Nohavice La Mania DEVIN
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania legíny dámske s viskózou BETSY hnedé high waist BETSY
La Mania legíny dámske s viskózou BETSY
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Mania zvonové nohavice dámske s viskózou hnedé high waist JAKE
La Mania zvonové nohavice dámske s viskózou
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice La Mania MOVE dámske, ružová farba, široké, vysoký pás, MOVE
Nohavice La Mania MOVE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky La Mania čierna farba, priliehavé, vysoký pás
Tepláky La Mania
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláky La Mania hnedá farba, priliehavé, vysoký pás
Tepláky La Mania
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €