Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
4.7

Tommy Jeans tričko dámske bavlnené červené DW0DW20458

-40%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,99 € -40%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 € -40%
Farba: červená
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené biele DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené ružové DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené modré DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené modré DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené béžové DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené sivé DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené červené DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené ružové DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené tmavomodré DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené burgundské DW0DW20458
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené čierne DW0DW20458
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Červené tričko Tommy Jeans – základ ležérnych outfitov

Červené tričko Tommy Jeans je klasický kúsok dámskeho šatníka, ktorý vyniká priliehavým strihom a na dotyk príjemným materiálom. Tento model dokonale zapadne do ležérnych mestských outfitov a ponúka univerzálnosť a pohodlie pri nosení.

Čím sa vyznačuje dámske bavlnené tričko Tommy Jeans?

  • Strih slim fit, ktorý decentne zvýrazňuje postavu a dodáva jej módny vzhľad
  • Vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá zaručuje mäkkosť a priedušnosť materiálu
  • Elastický materiál, ktorý podporuje voľnosť pohybu a prispôsobuje sa krivkám tela
  • Ležérny štýl, ideálny na vytváranie neformálnych a pohodlných outfitov
  • Výstrih do V, ktorý opticky predlžuje krk a dodáva jemnú eleganciu
  • Hladký vzor, ktorý uľahčuje kombinovanie s inými kúskami oblečenia s rôznou textúrou
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW0DW20458
Farba
červená
Značka
Tommy Jeans
ID produktu
PPYA-TSD01U_29X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Výstrih:
V výstrih
Typ rukáva:
klasický
Strih:
slim fit
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
S
Šírka v podpazuší:
41 cm
Modelka je vysoká 172 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW22809
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
34,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou červené DW0DW22272
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-27%
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske s viskózou červené DW0DW22802
Tommy Jeans tričko dámske s viskózou
39,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou červené DW0DW22789
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou
39,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW22275
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17881
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans polo tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW20160
Tommy Jeans polo tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21390
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko bavlnené červené DW0DW22202
Tommy Jeans tričko bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW19444
Tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21404
Tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené červené DW0DW20459
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21769
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21421
Tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-29%
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17385
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17385
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW19502
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
19,95 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-26%
Tričko Medicine dámske, červená farba
Tričko Medicine
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Guess dámske, červená farba, W5BI18 I3Z14
Bavlnené tričko Guess
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou červené 200654963
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Calvin Klein Underwear dámske, červená farba, LV00QF7213
Tričko Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Pinko dámske, červená farba, 101752 A2HN
Bavlnené tričko Pinko
Aktuálna cena:
45,90 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger tričko dámske bavlnené červené WW0WW49245
Tommy Hilfiger tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-25%
Bavlnené tričko Medicine dámske, červená farba
Bavlnené tričko Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Morgan tričko dámske z viskózy červené DIVA
Morgan tričko dámske z viskózy
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-57%
Tričko Medicine dámske, červená farba
Tričko Medicine
Aktuálna cena:
5,90 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Trussardi dámske, červená farba, G1336000245N
Bavlnené tričko Trussardi
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
Objavte produkty Tommy Jeans
-29%
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17385
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-27%
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené červené DW0DW20459
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17385
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans polo tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW20160
Tommy Jeans polo tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21769
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou červené DW0DW22789
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou
39,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou červené DW0DW22272
Tommy Jeans tričko dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske s viskózou červené DW0DW22802
Tommy Jeans tričko dámske s viskózou
39,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21404
Tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko bavlnené červené DW0DW22202
Tommy Jeans tričko bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17881
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW19444
Tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21390
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW21421
Tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, červená farba, DW0DW19502
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
19,95 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW22809
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
34,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom červené DW0DW22275
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, tmavomodrá farba, DW0DW21841
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené béžové DW0DW22562
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom biele DW0DW17385
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené modré DW0DW22562
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené
39,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené sivé DW0DW22310
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, fialová farba, DW0DW21550
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, béžová farba, DW0DW21769
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámske, DW0DW21769
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené tričko Tommy Jeans dámsky, tmavomodrá farba
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené biele DW0DW18398
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €