Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Under Armour
5.0

Tréningové šortky Under Armour Flex čierna farba, jednofarebné, vysoký pás

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 € -29%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 € -2%
Farba: čierna
Tréningové šortky Under Armour Flex ružová farba, jednofarebná, vysoký pás, 1376936
Tréningové šortky Under Armour Flex čierna farba, jednofarebné, vysoký pás
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tréningové šortky Under Armour Flex

Tréningové šortky z kolekcie Under Armour. Model vyrobený z vodeodolného materiálu.
- Materiál, z ktorého je tento model vyrobený, využíva technológiu UA Storm, ktorá poskytuje odolnú vodoodpudivú úpravu.
- Odolná impregnácia materiálu DWR bez obsahu PFC (PFC-free Durable Water Repellency) zaisťuje vodeodolnosť a neobsahuje perfluórované chemikálie (PFC). Použitím tejto metódy sa zabráni absorpcii vody materiálom. Táto impregnácia je netoxická a šetrná k životnému prostrediu.
- Použitie 4-way stretch riešenia poskytuje materiálu pružnosť a rozťažnosť v štyroch smeroch, čo výrazne zvyšuje komfort používania a neobmedzuje v pohybe.
- Materiál na ochranu pred slnkom s úrovňou ochrany pred slnkom UPF 40.
- Vrchná vrstva voľného strihu je z ľahkej látky, spodná vrstva je z elastického, príjemného úpletu.
- Horný okraj je zakončený širokým opaskom, ktorý tvaruje siluetu a ešte viac zvýrazňuje pás.
- Do vrecka umiestneného na boku spodnej vrstvy sa zmestí telefón alebo iné drobnosti potrebné pri aktivite.
- Švy chránia pokožku pred podráždením a zaisťujú vysoký komfort pri používaní.
- Šírka pása: 31 cm.
- Šírka bokov: 43 cm.
- Výška pása: 27 cm.
- Šírka nohavice: 33 cm.
- Dĺžka nohavice: 30 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
bez zapínania
Podšívka
syntetická
Údaje o produkte
Kód výrobcu
1376936
Farba
čierna
Značka
Under Armour
ID produktu
PPYX-SZD0T2_99X
Zloženie
88 % Polyester, 12 % Elastan
Strih
Driek:
vysoký pás
Rozmery
Modelka je vysoká 180 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Fly By čierne high waist 1382438
Under Armour športové šortky dámske Fly By
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Project Rock čierna farba, vzorované, vysoký pás, 1388091
Tréningové šortky Under Armour Project Rock
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne regular waist 1389882
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Velociti čierne 6009610
Under Armour športové šortky dámske Velociti
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne regular waist
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Fly By čierne high waist 1382440
Under Armour športové šortky dámske Fly By
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske HeatGear čierne 6010725
Under Armour športové šortky dámske HeatGear
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne 1389882
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Flex čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 1376935
Tréningové šortky Under Armour Flex
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne high waist 1389895
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Rival čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 1386703
Tréningové šortky Under Armour Rival
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske HG Armour čierne high waist 1360939
Under Armour športové šortky dámske HG Armour
36,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Under Armour Rival Fleece čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 1382723
Šortky Under Armour Rival Fleece
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky adidas Performance čierna farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, KT3301
Tréningové šortky adidas Performance
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
Produkt už nie je dostupný
-28%
Medicine šortky dámske z lyocellu čierne
Medicine šortky dámske z lyocellu
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
DKNY látkové šortky dámske čierne regular waist DP6S5233
DKNY látkové šortky dámske
41,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB šortky dámske ľanové čierne high waist
Answear.LAB šortky dámske ľanové
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky By Malene Birger SIOLA dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 102371
Šortky By Malene Birger SIOLA
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,99 €
Medicine culottes dámske s ľanom čierne
Medicine culottes dámske s ľanom
26,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans culottes dámske s ľanom čierne high waist DW0DW22267
Tommy Jeans culottes dámske s ľanom
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Reebok LUX COLLECTION čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, HS7800.100028200
Tréningové šortky Reebok LUX COLLECTION
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-35%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Fracomina čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, FJ26SV6002W84201
Šortky Fracomina
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Reebok IDENTITY dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 100037535
Šortky Reebok IDENTITY
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
La Sportiva športové šortky dámske Triumph čierne regular waist ZARS033
La Sportiva športové šortky dámske Triumph
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, vzorované, vysoký pás, A2W10001
Šortky Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistické šortky Picture Vellir Long čierna farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, WSH080
Turistické šortky Picture Vellir Long
Aktuálna cena:
45,49 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Fusalp športové šortky dámske BIARRO čierne high waist J1506
Fusalp športové šortky dámske BIARRO
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 95,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Diesel DE-JIRO SHORTS čierna farba, jednofarebná, vysoký pás, A19060.0DBEM
Rifľové krátke nohavice Diesel DE-JIRO SHORTS
169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld teplákové šortky dámske čierne high waist B2W10124
Karl Lagerfeld teplákové šortky dámske
Aktuálna cena:
110,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty Under Armour
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Flex čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 1376935
Tréningové šortky Under Armour Flex
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske HG Armour čierne high waist 1360939
Under Armour športové šortky dámske HG Armour
36,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne regular waist 1389882
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne 1389895
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Project Rock čierna farba, vzorované, vysoký pás, 1388091
Tréningové šortky Under Armour Project Rock
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Rival čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 1386703
Tréningové šortky Under Armour Rival
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske HeatGear čierne 6010725
Under Armour športové šortky dámske HeatGear
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Under Armour Rival Fleece čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 1382723
Šortky Under Armour Rival Fleece
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Fly By čierne high waist 1382440
Under Armour športové šortky dámske Fly By
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne regular waist
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne high waist 1389895
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Velociti čierne 6009610
Under Armour športové šortky dámske Velociti
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Under Armour športové šortky dámske Tech Play čierne 1389882
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
31,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Fly By čierne high waist 1382438
Under Armour športové šortky dámske Fly By
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske HG Armour ružové high waist 1360939
Under Armour športové šortky dámske HG Armour
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske HG Authentics zelené high waist 1383627
Under Armour športové šortky dámske HG Authentics
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Motion ružová farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, 1388646
Tréningové šortky Under Armour Motion
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play zelené regular waist 1389882
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Fly By zelené 1382438
Under Armour športové šortky dámske Fly By
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Tech Play oranžové 1389882
Under Armour športové šortky dámske Tech Play
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Flex ružová farba, jednofarebná, vysoký pás, 1376936
Tréningové šortky Under Armour Flex
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Train Seamless jednofarebné, vysoký pás, 1379151
Tréningové šortky Under Armour Train Seamless
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour teplákové šortky dámske bavlnené s elastanom Terry sivá regular waist
Under Armour teplákové šortky dámske bavlnené s elastanom Terry
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Under Armour Rival Terry béžová farba, melanžové, vysoký pás, 1389657
Šortky Under Armour Rival Terry
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Project Rock ružová farba, s potlačou, vysoký pás, 6005086
Tréningové šortky Under Armour Project Rock
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
Under Armour športové šortky dámske Fly By fialové high waist 1382438
Under Armour športové šortky dámske Fly By
33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour šedá farba, jednofarebné, vysoký pás, 6004029
Tréningové šortky Under Armour
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky Under Armour Rivan šedá farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, 1389628
Tréningové šortky Under Armour Rivan
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky dámske Fly By sivé high waist 1382438
Under Armour športové šortky dámske Fly By
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €