Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
BOSS Green
4.8

BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul zelené 50506193

-29%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 89,90 € -29%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 € -29%
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Zelené polo BOSS Green – elegancia a pohodlie v ležérnom štýle

Zelené polo BOSS Green, ktoré ponúka spojenie klasického štýlu s moderným strihom. Tento model zaisťuje pohodlie pri nosení počas celého dňa a je vynikajúcou voľbou pre každodenné, ležérne outfity.

Čím sa vyznačuje pánske bavlnené polo BOSS Green – kľúčové výhody?

  • Strih slim fit jemne zvýrazňuje postavu, zároveň zaisťuje voľnosť pohybu
  • Mäkká bavlna je príjemná na dotyk a umožňuje pokožke dýchať, čo zvyšuje pohodlie
  • Elastický materiál umožňuje dokonalé prispôsobenie telu, neobmedzuje pohyb
  • Zapínateľný výstrih s golierom umožňuje reguláciu a dodáva eleganciu, vhodný na rôzne príležitosti
  • Jemný melanžový vzor dodáva tričku moderný charakter a hĺbku farby
  • Diskrétne logo značky umiestnené na tričku podčiarkuje jeho prestížny charakter
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
50506193
Farba výrobcu
337
Farba
zelená
Značka
BOSS Green
ID produktu
PPYH-POM006_71X
Materiál
Celý produkt:
92% Bavlna, 8% Elastan
Strih
Výstrih:
s golierom, na zapínanie
Typ rukáva:
klasický
Strih:
slim fit
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
M
Dĺžka:
72,5 cm
Šírka v podpazuší:
52,5 cm
Model je vysoký 187 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE zelená 50559802
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 168,90 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE zelené 50559801
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 138,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green tričko pánsky bavlnený BOSS X PORSCHE zelený 50559790
BOSS Green tričko pánsky bavlnený BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul zelené 50506193
BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul
99,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, zelená farba, vzorované, MW0MW17771
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Lacoste zelená farba, s nášivkou, PH2751
Bavlnené polo tričko Lacoste
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS polo tričko pánske bavlnené Pallas zelené 50553564
BOSS polo tričko pánske bavlnené Pallas
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Levi's LEVIS HM POLO zelená farba, jednofarebné, 35883-0371
Bavlnené polo tričko Levi's LEVIS HM POLO
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS polo tričko pánske bavlnené Parlay 190 zelené 50494697
BOSS polo tričko pánske bavlnené Parlay 190
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené zelené MW0MW42795
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko HUGO Deresino232 šedá farba, jednofarebný
Bavlnené polo tričko HUGO Deresino232
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans polo tričko pánske bavlnené zelené DM0DM22711
Tommy Jeans polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
United Colors of Benetton polo tričko pánske bavlnené zelené 10NJK301X
United Colors of Benetton polo tričko pánske bavlnené
79,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren Polo Shirt zelená farba, vzorované, 710964977
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren Polo Shirt
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Pánske polo tričko Armani Exchange zelené XM002372
Pánske polo tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 92,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom zelené MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Barbour polo tričko pánske bavlnené modré MML0012
Barbour polo tričko pánske bavlnené
90,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Barbour polo tričko pánske bavlnené zelené MML0012
Barbour polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Joop! pánske, zelená farba, jednofarebné, 30045558
Bavlnené polo tričko Joop!
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko s prímesou ľanu Frescobol Carioca zelená farba, jednofarebné, 2420.842
Polo tričko s prímesou ľanu Frescobol Carioca
Aktuálna cena:
128,99 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, tmavomodrá farba, s nášivkou, MW0MW38130
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené zelené MW0MW38482
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger polo tričko bavlnené s elastanom zelené MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo tričko bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené zelené MW0MW43246
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
159,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange polo tričko pánske bavlnené zelené XM002165 AF20139
Armani Exchange polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 141,90 €
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom zelené MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom
79,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko
Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Calvin Klein zelená farba, jednofarebné, K10K111657
Bavlnené polo tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans polo tričko pánske bavlnené zelené DM0DM22700
Tommy Jeans polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
Objavte produkty BOSS Green
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE zelená 50559802
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 168,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green tričko pánsky bavlnený BOSS X PORSCHE zelený 50559790
BOSS Green tričko pánsky bavlnený BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE zelené 50559801
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 138,90 €
BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul zelené 50506193
BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul
99,90 €
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy hnedé 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
99,90 €
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy Structure modré 50565163
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy Structure
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul čierne 50506193
BOSS Green polo tričko pánske s bavlnou Paul
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy béžové 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
99,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro biele 50469102
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy tmavomodré 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro béžové 50469102
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro
99,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske čierne 50559200
BOSS Green polo tričko pánske
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro biele 50469102
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy modré 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Pio 1 modré 50554574
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Pio 1
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro tmavomodré 50469102
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green úpletové polo tričko pánske bavlnené X PS biele 50558344
BOSS Green úpletové polo tričko pánske bavlnené X PS
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené s elastanom béžové 50555698
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko BOSS Green biela farba, s nášivkou, 50559753
Bavlnené polo tričko BOSS Green
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE biele 50559801
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro čierne 50469102
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro modré 50469102
BOSS Green polo tričko pánske Paddy Pro
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko BOSS Green PL_Join Paddy tmavomodrá farba, jednofarebné, 50554565
Bavlnené polo tričko BOSS Green PL_Join Paddy
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Pio 1 biele 50554574
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Pio 1
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy modré 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy čierne 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko BOSS Green PL_Join Paddy béžová farba, jednofarebné, 50554565
Bavlnené polo tričko BOSS Green PL_Join Paddy
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy modré 50469055
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené Paddy
99,90 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE čierne 50559801
BOSS Green polo tričko pánske bavlnené BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 138,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Pánske bavlnené polo tričko BOSS Green biele 50559380
Pánske bavlnené polo tričko BOSS Green
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €